O nás

Centrála

PROSPOT SK s.r.o. je dodavatelem a výrobcem strojů, přípravků a spotřebního materiálu v oblasti odporového svařování se středoevropskou působností na trhu od roku 2008.

Hlavní myšlenkou vzniku společnosti bylo stát se preferovaným dodavatelem komplexních technologií a produktů odporového svařování pro společnosti působící v automobilovém průmyslu.

V prvních letech působení se společnost etablovala na trhu, navázala obchodní vztahy se společnostmi, které využívají odporové svařování, a také vybudovala spolupráci se zahraničními dodavateli ve formě obchodních zastoupení. Po úspěšných jednáních naše společnost získala výhradní obchodní zastoupení pro významné mezinárodní společnosti pro území Slovenska, České republiky a Maďarska. Mezi jinými pro firmy Serra Soldadura ze Španělska, CEA z Itálie, DoCeram z Německa a také Prospot Ltd. z Anglie.

Serra Soldadura S.A.
CEA Weld
DoCeram
Prospot Ltd.

Do roku 2011 fungovala společnost ve značné míře jako obchodní společnost, ale důsledkem rostoucí poptávky padlo v průběhu tohoto roku rozhodnutí o expanzi společnosti a spuštění vlastní výrobní provozy. Zpočátku šlo o výrobu spotřebního materiálu pro odporové svařování, náhradních dílů a jednoduchých přípravků. Příchodem nových odborných pracovníků a časem nabytých zkušeností se portfolio vyráběných produktů rozrostlo o nabídku speciálních přípravků a zařízení, později řízených i PLC.

Přehled produktů Prospot SK s.r.o.

Původní strojový park vybaven konvenčními a CNC obráběcími stroji s technologii 3D měření je neustále obnovován, resp. doplňován o nové výrobní kapacity. Od spuštění výrobního provozu jsou zařízení využívány na jejich plnou kapacitu a proto kontinuálně využíváme služby subdodavatelů. Neustále navyšujeme výrobní kapacity a rozšiřujeme řadu služeb tak, abychom byli schopni pracovat ke spokojenosti našich zákazníků.

Prospot SK s.r.o.
Váš dodavatel výrobků pro odporové svařování